Internet

Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeżeli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało oryginalne oprogramowanie, które jest proste w użytku i jednocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko po to, by zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Założenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to dostęp do rozwiązań przystosowanych do różnorodnych oczekiwań osób, chcących sprzedawać w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz przesyłek, w tym do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie część świadczonych przez nas rozwiązań.

Według zebranych przez nas danych, wykorzystywanie stworzonych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci systematycznie pracują nad aktualizacjami, byś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać korzystny plan, dobrany do Twoich potrzeb. Ponadto masz możliwość przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę proste i rozpocznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz chcesz połączyć zainteresowanie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale także sprawdzić pomysł na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Uruchom sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.